Zakładamy szkołę podstawową

Od 1 września 2014r. ruszyła Prywatna Szkoła Podstawowa „Happy Kids”.

Szkoła działa na zasadzie szkoły publicznej i realizuje podstawę MEN, ale w ramach zajęć oferowane jest znacznie więcej.  Gwarantujemy m. in. rozszerzony program języka angielskiego (codzienna nauka języka)  oraz lekcje z robotyki oparte na LEGO Education.

Na zajęciach stosowane są nowoczesne metody pracy z wykorzystaniem multimediów, tablicy interaktywnej i pracowni komputerowej. Podstawą naszego modelu edukacji jest program oparty na teorii inteligencji wielorakich Howarda Gardnera. W ramach opieki oferujemy diagnozę profilu inteligencji dziecka i dostosowanie zajęć do jego indywidualnych zainteresowań i potrzeb. Jest to możliwe ze względu na niewielką liczbę uczniów w klasach.

W szkole od 7.00 do 17.00 działa  świetlica  zapewniająca dzieciom opiekę i odrabianie lekcji oraz przede wszystkim zabawy rozwijające ich zdolności i talenty.

Czesne wynosi 200 zł i pokrywa zajęcia w szkole, opiekę świetlicową oraz potężny zestaw zajęć dodatkowych w tym: angielski, Lego Education, karate, szybkie zapamiętywanie, zajęcia taneczne i wiele innych…  W szkole istnieje możliwość korzystania ze śniadań oraz obiadów.

Chętnych zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły w Kościerzynie przy ulicy  Kupieckiej 7.

Telefon: 58 686 33 11 lub 607 66 33 11.

Adres email: szkola@bestchoice.com.pl.

Można być też na bieżąco z wszystkimi aktualnościami – wystarczy „polubić” profile placówki na Facebooku: 

www.facebook.com/AKADEMIASUKCESU lub www.facebook.com/PLEHappyKids

.

  • Kontakt


    Kościerzyna, ul. Kupiecka 7
    telefon: 0 58 686 33 11
    lub 0607 66 33 11
    e-mail: przedszkole@bestchoice.com.pl